Referanslarımız

acıbadem

Acıbadem Hastanesi: İlk hastanesi 1991 yılında Acıbadem Kadıköy Hastanesi’dir. Bugüne bakıldığında bünyesinde 17 hastane ve 12 tıp merkezi yer almaktadır. 2006 yılında Acıbadem Üniversitesi’ni kurarak eğitime de katkıda bulunmaya başlamıştır. Acıbadem Hastanesi, ürünlerinin tedariğini Acarlar Endüstriyel vasıtası ile sağlamaktadır.

reina

Reina: Su Entertainment markalarından olan Reina, gece klübü denince, ülke çapında akla gelen birinci isimdir. Özellikle muhteşem konumuyla ve dünya mutfaklarının yer aldığı restorantlarıyla, dünya da sayılı gece klüplerinden biri haline gelmiştir. Acarlar Endüstriyel olarak, çalışmaktan her daim keyif almaktayız.

yyy

YAPI KREDİ : Türkiye’nin 4.büyük özel bankasıdır. En değerli markalar arasında Türkiye’de ilk 10’da yer alır. 1,007 şube, 19,250 çalışanı ve 3,731 adet ATM ile 10 milyondan fazla müşterisine kaliteli hizmet vermektedir.Bizler, Yapı Kredi ile çalışmaktan memnuniyet duyuyoruz.

dhl referans logo

DHL : DHL, dünya çapında taşımacılık sektörünün lideri konumundadır. 220 ülke de hizmet veren DHL, 325.000 çalışanı ile lojisitik sorunlarınıza çözüm anahatarı oluyor. DHL gibi globalleşmiş bir kurumun hedefleri doğrultusunda bizi tercih ettiği için mutluluk duyuyoruz.

et ve süt kurumu referans logo

ET ve SÜT KURUMU : Mayıs 2013’e kadar Et ve Balık Kurumu olarak adlandırılan Et ve Süt Kurumu, 1953’de ilk faaliyetini gerçekleştirmiştir. Yıllık 80.000 ton üretim yapan kurum, gıda tarım ve hayvancılık bakanlığına bağlıdır.

garanti bankası referans logo

GARANTİ BANKASI : Garanti Bankası, 1946 senesinde Ankara’da hayata başlamıştır. Türkiye’de ki en büyük ikinci özel bankadır. 994 adet şube, 19.000 çalışanı ve 4.152 adet ATM ile 13 milyondan fazla müşterisine kesintisiz hizmet vermektedir.

ünal peynircilik referans logo

ÜNAL PEYNİRCİLİK : 1952 yılında kurulan Ünal Peynircilik, günümüze kadar kalite standartını hiç bozmadan ilerleyen örnek kuruluşlardan biridir. Birinci planda sağlığı göz önünde bulunduran Ünal Peynircilik, Türkiye’nin dört bir yanına yaptığı imalat ve satış ağı ile adından sıkça söz ettirmektedir.

mehmet efendi

Kurukahveci Mehmet Efendi : Türk kahvesi denince akla gelen ilk marka olarak, 1871 yılından beri Eminönü Tahmis Sokak’ta yürüyen insanlara mis gibi kahve kokusu aldırıyor. En çok satan Türk kahvesi markası olan Kuru Kahveci Mehmet Efendi için uzun süredir tedarik hizmeti vermekteyiz.

2F91ueC_

Uğur Koleji : 1990 yılında Özel Uğur Lisesi adı altında kurulan Uğur Koleji, 25 yıldır öğrencilerine yabancı dil destekli kaliteli eğitim sunmaya devam etmekte. Florya kampüsü dışında, geçtiğimiz senelerde Beykent’te ve Beylikdüzü’nde de kampüsler açmıştır. Eğitim de kaliteyi üst seviyede tutan Uğur Koleji, tedarik hizmetini Acarlar Endüstriyel tarafından sağlamaktadır.

mado

Mado : Artık dünya da tanınan bir dondurma markası olan Mado, 1962 yılında Yaşar Ailesi tarafından Kahramanmaraş’ta Yaşar Dondurma kurulmuştur. Günümüze kadar lezzetini değiştirmeyen, bıçakla kesilecek ve çatalla yenecek kadar sert olan fakat bir o kadar da damakta yumuşayan ünlü dondurmacı Mado, Acarlar Endüstriyel tarafından tüm ürünlerini tedarik etmektedir.

su ada

Su Ada : Su Entertainment bünyesinde bulunan ve Galatasaray Spor Klübü’ne ait olan Su Ada, Kuruçeşme sahilinden 165 metre uzakta konumlanmıştır. İçerisinde restorantlar, bar ve olimpik havuz bulunduran Su Ada, konumu itibariyle de gelen müşterilerini mest etmektedir. Bizler de bu muhteşem adaya tedarik hizmetimizi kesintisiz aktarmaktayız.

h_faktoring_222x45

Halk Faktoring: Faktoring sektöründe güçlü olan Halk Faktoring, Turkiye Halkbankası bünyesinde yer almaktadır. Müşterilerinin ihtiyaç duyduğu finansal gücü, sürdürebilmeleri için ve daha da büyümeleri için her daim yardımcı olan Halk Faktoring firması, tedarik hizmetlerini Acarlar Endüstriyel tarafından almaktadır.

renault

Renault : Dünyada en çok satan araba markalarından olan Fransız menşeili Renault, 1899 yılında kurulmuştur. Şu an dünyada 118 ülke de hizmet vermektedir. Ülkemizde de en çok tercih edilen araç markalarından olan Renault ile çalışmaktan Acarlar Endüstriyel olarak gurur duyuyoruz.

gaziosmanpaşa hastanesi

Gaziosmanpaşa Hastanesi: 1992 yılında kurulan Gaziosmanpaşa Hastanesi, kurulduğu günden bugüne kadar aynı kaliteli hizmet anlayışını sürdürmektedir. 2009 yılında Sağlık Bakanlığı tarafından A sınıfı hastane sertifikasını kazanmıştır. Tedarik hizmetlerini Acarlar Endüstriyel'den sağlar.

alarko logo

Alarko: Şirket ismi AL–AR–KO hecelerinin birleşimidir. AL,alım satım AR,araştırm geliştirme KO komple tesisleşme öbeklerinin kısaltılmış halidir. 1954 yılında kurulan Alarko, günümüzde en yaygın ısıtma-soğutma makinelerinin üretimini yapan firmalardan birisi olmuştur.

bursa iskender

Bursa İskender: 20 yılı aşkın deneyimi ile, kalitesinden ve lezzetinden asla ödün vermeyen Bursa İskender, geleneksel olarak, Türk geleneklerine ve uluslararası gıda koşullarına da %100 uyum sağlamaktadır.Bizlerde Bursa İskender ile çalışmaktan mutluluk duyuyoruz.

ceviz ağacı logo

Ceviz Ağacı: 2008 yılında koşuyolu’na yeni bir soluk getiren Ceviz Ağacı, özellikle rahat atmosferi ile konuklarını ağırlıyor. Tatlı – tuzlu olarak yüzlerce çeşit sunan Ceviz Ağacı, kısa sürede adından sıkça söz ettirmeye başladı.Bizlerde Ceviz Ağacı ile çalışmaktan mutluluk duyuyoruz.

point hotel logo

Point Otel: Türkiye’nin ilk sanatsal ve teknolojik 5 yıldızlı otelidir. Barbaros Bulvarı’nın başında yer alan Point Otel, Microsoft, Sony, Nintendo gibi dünyanın en büyük teknoloji firmalarıyla anlaşmıştır. İçerisinde 16 konferans salonu, 3 tane bar ve restoran bulunmaktadır.

toki logo

TOKİ: 8.cumhurbaşkanı Turgut Özal’ın talimatı ve 1984 yılında yürürlüğüe giren toplu konut kanunu ile kurulmuştur. 2002 yılına kadar 43 bin konutu tamamlayıp, 950 bin konutu da krendilendirmişti. 58.hükümetin göreve başlamasıyla önemi daha da artmıştır.

collezione

Collezione: ilk mağazasını 1987 yılında Bakırköy’de açtı. 28 yıldır 100’den fazla mağaza yurtiçinde, 55 adet mağaza ise yurtdışında satış yapmaktadır. Günümüzde ve ülkemizde varolan en büyük mağaza zincirlerinden biri haline gelmiştir.